درباره فروشگاه اینترنتی
اوکی مد

این مجموعه از سال 1395 با تأسیس یک فروشگاه عمده فروشی پوشاک زنانه واقع در بازار بزرگ تهران آغاز به کار کرد. پس از آن و بعد از گذشت چند سال به تأسیس فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی در دیگر نقاط تهران اقدام کرد و حالا بعد از گذشت 5 سال و با کسب تجربه های فراوان در زمینه پوشاک زنانه، فروشگاه بزرگ اینترنتی اوکی مد را تأسیس کرده است تا به همه بانوان و دختران عزیز ایرانی انواع خدمات را در زمینه پوشاک زیبا، شیک و مرغوب ایرانی ارائه کند. لازم به ذکر است که دسته بندی محصولات ما شامل: انواع مانتو، بلوز و شومیز، تیشرت و پولوشرت، شال و روسری و شلوار و سرهمی می باشد.

فروشگاه اینترنتی اوکی مد با هدف ارتقای کیفی سطح  اجناس و مدل های پوشاک بانوان در عرصه خانواده و اجتماع، قدم به میدان گذاشت. ما با بهره گیری از سابقه و تجربیات مان در شعب فروشگاه های حضوری، اینک مفتخریم که با همراهی شما عزیزان، به راه اندازی یک فروشگاه بزرگ اینترنتی برای خدمت به تک تک بانوان سرزمین مان اقدام کردیم تا در هرجایی که هستید تنها با چند کلیک و به راحتی نیازهای تان را برآورده سازیم.

در این مجموعه، تیم ما شامل طراحان، برشکاران و خیاطان، همواره در تلاشند که انواع لباس های مد روز دنیا را با بهترین کیفیت در پارچه، طراحی و دوخت برای شما عزیزان به ارمغان بیاورند. همکاری ما با برترین تولیدکنندگان و برندهای داخلی، در جهت جلب رضایت و خشنودی شما مشتریان با سلیقه و سخت پسند حاصل شده است.

در این مسیر افتخار می کنیم که با ما همراه باشید و ما را از پیشنهادات و انتقادات ارزشمند تان بی نصیب نگذارید.